Anila Mimani ft Altin Sulku - A t'ka marr malli (Official Video) | Prod. MB Music

15 000 visualizzazioni 1,4M

Produced by: Marenglen Boja
Lyrics: Anila Mimani & Marenglen Boja
Video: MaxProduction
Make Up: Rozana Cepele
Editing & Color Grading - SAMI LEKA

Follow Marenglen Boja on:
►Instagram: marenglen_b...

Follow Anila Mimani on:
►Instagram: anila_miman...

Follow Altin Sulku on:
►Instagram: altin_sulku

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/2YiFUE...
iTunes: music.apple.com/us/album/a-tk...

Commenti

 1. Ervis Myqelefi
  Ervis Myqelefi
  13 giorni fa

  Kur kendon Anila se cte jep jep 1 ndjesii bobo te prek telat e zemres ... Imagjino sikur te bente 1 balad me shkumbin ismailin sa lot do pikonin nga syt e te dashuruarve ... Shum suksese te 2ve ...

  1. Joel Ajasllari
   Joel Ajasllari
   4 giorni fa

   11111111111111111

  2. te dua shpirt
   te dua shpirt
   5 giorni fa

   super duet sa here qe e degjoj dicka me mungon ne shpirt

  3. te dua shpirt
   te dua shpirt
   5 giorni fa

   super duet sa me pelqen kjo kenge e kam degjuar 10 here deri tani

  4. F. SADJA
   F. SADJA
   9 giorni fa

   😂

  5. unknown 19
   unknown 19
   10 giorni fa

   shm e vertet

 2. david lamcja
  david lamcja
  3 ore fa

  zera qe te kujtojn nostalgji 🤌

 3. Irena Musai
  Irena Musai
  10 ore fa

  Fantastic 😍😍

 4. Andi Armando
  Andi Armando
  18 ore fa

  Anila me e mira ne bote e pa zevendesushme

 5. kilicberkcan 34
  kilicberkcan 34
  18 ore fa

  BRAVOOOO ♥️

 6. Ela Myrteza
  Ela Myrteza
  Giorno fa

  Sa e bukur kjo kenge 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰😘🤩🤩😍😘🤩🤩😍😍😍😘😘🤩😍

 7. Ina Bukri
  Ina Bukri
  Giorno fa

  Amon tprek telat e ❤️të dy jeni shum të mir sidomos Anila perfekt

 8. iris gjura
  iris gjura
  Giorno fa

  itget.info/down/video/036aaJ2x06Otm6w

 9. Marinela Mehmeti
  Marinela Mehmeti
  Giorno fa

  Sa mire qe u riktheve me zerin tend te mrekullueshem Anila

 10. EDISON DRAMOLLI
  EDISON DRAMOLLI
  2 giorni fa

  Shum keng e bukur komplimenti e suksese

 11. Roze SINANI
  Roze SINANI
  2 giorni fa

  Perfekt song

 12. luljeta Kolaj
  luljeta Kolaj
  2 giorni fa

  Shume kenge e bukur anila me nje ze shume te embel.

 13. Adelina kuqi
  Adelina kuqi
  2 giorni fa

  🇦🇱🤝🇽🇰✔️🎤👏

 14. Lejla Mahmutaj
  Lejla Mahmutaj
  2 giorni fa

  Shum keng e bukur dueti shkelqyqer beavo👏👏👏👏👏😍😍😍😍

 15. Armand Demollari
  Armand Demollari
  3 giorni fa

  Te lumt Anila e Tini. Po mjeshtri vllai I'm Maringlen Boja I ka duart e arta. Suksese

  1. MB Music
   MB Music
   2 giorni fa

   Flmm vllai 🙏🙏🙏

 16. Aurora Di Bono
  Aurora Di Bono
  3 giorni fa

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 17. roberto
  roberto
  3 giorni fa

  Sa keng relaksuse 😊

 18. sandra m
  sandra m
  3 giorni fa

  please text anybody? ❤

  1. sandra m
   sandra m
   3 giorni fa

   text of the song

 19. Gigi Ciprian
  Gigi Ciprian
  3 giorni fa

  Talent

 20. Zecrom Yt
  Zecrom Yt
  4 giorni fa

  Bravo si gjithmone kengetaret e mi te preferuar 😍

 21. Nertila Sheta
  Nertila Sheta
  4 giorni fa

  Të jesh nga berati anila dhe mos të kesh këtë zë

 22. Nertila Sheta
  Nertila Sheta
  4 giorni fa

  Wwwaaaawwwwwww

 23. lorenc caku
  lorenc caku
  4 giorni fa

  Mirëseardhje për ty bukuroshe si gjithmonë zëri jote i veçantë dhe I ëmbël

 24. zafiris zafiris
  zafiris zafiris
  4 giorni fa

  Për këto ditë që vuaj jeni ilaci im jeni të përsosur 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 25. Anisa Geri
  Anisa Geri
  4 giorni fa

  Fantastike super ♥️♥️♥️♥️♥️ Po e nje keng me Shkumbinin do ishte super Anila 🌞🌞🌞

 26. Brunilda Tefa
  Brunilda Tefa
  4 giorni fa

  Bravo shume bukur testi, muzika, zeri Altinit e Aniles .e degjoj shume here ne dite kthe e perkthe 🥰

 27. Florenc Hodi
  Florenc Hodi
  4 giorni fa

  Super kenge bravo super duet hit hit

 28. lu lu
  lu lu
  4 giorni fa

  thjesht te mrekullueshem😘😘

 29. anonim
  anonim
  4 giorni fa

  👌👏👏👏💃

 30. Arsen Stojku
  Arsen Stojku
  4 giorni fa

  Super kenge bravo 🥰🥰

 31. ami l
  ami l
  4 giorni fa

  Shum.ze.te.embel.ke.anila.dhe Me.altini prefekt.suksese.prsh nga tetova

 32. ami l
  ami l
  4 giorni fa

  ❤⭐🔥🔥🔥🔥⭐❤

 33. Monica Kojtari
  Monica Kojtari
  4 giorni fa

  Dynjeres te mbrekullueshem qe kendojn e na i bejn diten te bukur shum faleminderit anila e altin sulku❤❤❤❤❤❤❤🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🧡🧡🧡🧡🧡💗💗💗💗💗💗💗💗💝💝💝💝💝💖💖💖

 34. shpresa Odei Dahen Kamil konja
  shpresa Odei Dahen Kamil konja
  5 giorni fa

  O Zooot kush mka dal Bravo na kthyt ne koh te bukur ju du fooort tkeni shendet

 35. Juljana Metaj
  Juljana Metaj
  5 giorni fa

  Shume kenge e bukur

 36. Ejona kajo
  Ejona kajo
  5 giorni fa

  ky zeri aniles automatikisht te con shume pas ne vite o vlla !!

 37. Dj Nikolla
  Dj Nikolla
  5 giorni fa

  Mjafton t'i punoje Marigleni dhe cdo gje perfect..!!

 38. Ela Myrteza
  Ela Myrteza
  5 giorni fa

  😘🤩🤩😍😘🤩🤩😍

 39. Ela Myrteza
  Ela Myrteza
  5 giorni fa

  😘🤩🤩😍😘🤩🤩😍😘😘🤩🤩😍😍

 40. Kledi Uku
  Kledi Uku
  5 giorni fa

  😢😢

 41. Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss
  5 giorni fa

  Ke ze briland sukses

 42. Lira Shabaj
  Lira Shabaj
  6 giorni fa

  Gorgeous song love you guys 💞

 43. Denisa Dhana
  Denisa Dhana
  6 giorni fa

  Kjo kenga te jep forcen tu thuash halleve " te befsha m...." Bravooooooooooooooooo

  1. Ask to seduce Miss
   Ask to seduce Miss
   5 giorni fa

   Po Ku je o anila mimami se na knaqe zmr o dashuri

 44. Riklejda Mecaj
  Riklejda Mecaj
  6 giorni fa

  Cdo keng jotja te sheron zemren 💖🥰🥰🥰

 45. Ani Eni
  Ani Eni
  6 giorni fa

  Ohhh Anilaaaa sa te kam dashur me kenget e tua jam rritur , me pelqen shum zeri jott

 46. floreta hakrama
  floreta hakrama
  6 giorni fa

  Super 👏👏

 47. arlinda nasto
  arlinda nasto
  6 giorni fa

  Kenge super 👏👏👏 bravo na kenaqet me zerin dhe interpretimin 👏👏

 48. Ilda Gjura
  Ilda Gjura
  6 giorni fa

  Ckemi

 49. Ilda Gjura
  Ilda Gjura
  6 giorni fa

  Hahahah

 50. cleast 67
  cleast 67
  6 giorni fa

  Amon ça zoni ka dhe kjo anila me te dridh 🤣🤣❤️

 51. OJ NUBE
  OJ NUBE
  6 giorni fa

  Super

 52. Liza Gjoni
  Liza Gjoni
  6 giorni fa

  Iyiu

 53. alketa gjata
  alketa gjata
  6 giorni fa

  O yjeee 💥💥👌👌

 54. koiun dwrru
  koiun dwrru
  7 giorni fa

  Ke ze briland sukses

 55. Erinda Poda
  Erinda Poda
  7 giorni fa

  Jeni te mrekullueshem te dy na keni hap syt me kete super keng , nuk e mbajm mend sa her e kam degjuar . Me shum ta degjoj me shum me pelqen .bravo

 56. Ela Vlore
  Ela Vlore
  7 giorni fa

  Super keng 💖

  1. koiun dwrru
   koiun dwrru
   7 giorni fa

   bukur

 57. Ani Ani
  Ani Ani
  7 giorni fa

  Po Ku je o anila mimami se na knaqe zmr o dashuri

 58. Majlinda Ferhati
  Majlinda Ferhati
  7 giorni fa

  Cmendem per ket gengen jeni perfekt te dy

 59. Nurie Thomo
  Nurie Thomo
  7 giorni fa

  Bravo sa bukur 👏👏👏👏

 60. Danjela Barolli
  Danjela Barolli
  7 giorni fa

  Super jan dy kengetaret e mi me te preferuar bravo sidomos anilen se ndroj me asnje nga keto te tanishmet kengetare

 61. Jam Ilire
  Jam Ilire
  7 giorni fa

  Muzik tallava

 62. Artush Djartush
  Artush Djartush
  7 giorni fa

  A good duet. Bravo

 63. Emiona Bici
  Emiona Bici
  7 giorni fa

  Jam ne pun rastesisht u futa ne you tube po degjoj kete keng x te dhjeten her ,edhe se jam lark keget e Aniles me bejn te djehem ne vendin tim. Zeri yt me mbush plot me emozione.

  1. chding zuure
   chding zuure
   7 giorni fa

   Anila

 64. Emanuela Mani
  Emanuela Mani
  7 giorni fa

  Suksese Te dyve ne jet Dhe kudo 🌷🌷🌹🌹☀️

 65. Malvina Nazeraj
  Malvina Nazeraj
  7 giorni fa

  Sa bukur dhe e thjesht Anila Mimani , 👏 qe te dy , suksese me tejshme patrioti im Altin Sulku !

 66. Anjeza aliki alice siore
  Anjeza aliki alice siore
  7 giorni fa

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️👏👏👏👏👏🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝

 67. Николай Гочев
  Николай Гочев
  7 giorni fa

  ❣️❣️❣️🌹🌹🌹

 68. ARTI Zaka
  ARTI Zaka
  7 giorni fa

  Bravo bravo ca zerin kishin si floro🎤

 69. kristjana gjergji
  kristjana gjergji
  7 giorni fa

  Shume suksese Te dy jeni te mrekullushem Ju pershendes

 70. Jesica Jesica
  Jesica Jesica
  7 giorni fa

  Shum kombinim I bukur me za te bukur te dy 👌 super

 71. Gea Toli
  Gea Toli
  7 giorni fa

  bukur

 72. Ariana Ramadani
  Ariana Ramadani
  7 giorni fa

  Ich libe sises lied

 73. Ilir Muharremi
  Ilir Muharremi
  7 giorni fa

  Super kenge. 🔥🔥🔥 si gjith kenget e tjera te Aniles .Complimenti!!!

 74. Alba musa
  Alba musa
  7 giorni fa

  Super super duetto jeni te bukur si vet kenga complimenti 🎊🎊🌟🌟♥️♥️

 75. Best Papi chulo
  Best Papi chulo
  7 giorni fa

  Bravo

 76. Nila Nila
  Nila Nila
  7 giorni fa

  Vallaj ja keni lujt telat me kte kenge!! Ooo Anila je fantastike, vetem me Altin Sulkun bej duete, se jeni ne te njejten zhaner muzike!!! Ju rujt Zoti

 77. Gentjan Plaku
  Gentjan Plaku
  7 giorni fa

  Perfekt urime

 78. fredi ladi
  fredi ladi
  8 giorni fa

  Anila

 79. ahmed Soummar
  ahmed Soummar
  8 giorni fa

  supper

 80. LOVE ALB
  LOVE ALB
  8 giorni fa

  Ka lezet ti degjosh keta dy zera te embel,100 probleme te kesh per nje moment i harron❤❤👍👍👏👏

 81. Xhuljo
  Xhuljo
  8 giorni fa

  ❤️❤️

 82. Arlind Tafa
  Arlind Tafa
  8 giorni fa

  Ca jan kto budalliqe

 83. Alin Cocău
  Alin Cocău
  8 giorni fa

  Frumoasă melodia

 84. ea gamesplay
  ea gamesplay
  8 giorni fa

  Muzik e bukur bravo

 85. Bledi Korce
  Bledi Korce
  8 giorni fa

  Me ne fund një kenge qe te kenaq veshet..Bravooo

 86. Dashnor Spaho
  Dashnor Spaho
  8 giorni fa

  Suksese kudo ju pjek zeri shum

 87. Ava Muca
  Ava Muca
  8 giorni fa

  Shum keng e bukur

 88. gtoss chddy
  gtoss chddy
  8 giorni fa

  Ke ze briland sukses

 89. Don
  Don
  8 giorni fa

  Rregullone linkun spotify keni fut xhavita

 90. Dorina Hadhidri
  Dorina Hadhidri
  8 giorni fa

  Wow sa bukur ju kendofte zemera 👏👏

  1. gtoss chddy
   gtoss chddy
   8 giorni fa

   Super 💥💥💥💥💫💫🔥🔥🔥🔥

 91. katy
  katy
  8 giorni fa

  sa e bukur ekam degjuar shum here sweet voices 🥰

 92. Spartak Hyseni
  Spartak Hyseni
  8 giorni fa

  Bukur shume

 93. Paulo Kiko
  Paulo Kiko
  8 giorni fa

  E perkryer si kenge dhe si kengetar super 👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 94. SILVER43562
  SILVER43562
  8 giorni fa

  Super kenge dhe super duet👏👏👏👏

 95. Blerina Deda
  Blerina Deda
  8 giorni fa

  Qe sa fillon kenga te kenaq bravo super

 96. dueeh nyyu
  dueeh nyyu
  8 giorni fa

  Shume kenge e mire! ❤️

 97. leonard lika
  leonard lika
  8 giorni fa

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 98. Kostadina mylli
  Kostadina mylli
  9 giorni fa

  O lali lali sa mire ma ze gjumi djalin me zerin tuaj

  1. dueeh nyyu
   dueeh nyyu
   8 giorni fa

   Anila Perl.

 99. Jemmy Lala
  Jemmy Lala
  9 giorni fa

  Anila,fiksim i koheve te vjetra,ze melodioz. Altini,depertues ne zemer. Te dy alternim mrekullish !

 100. Ida Qerim
  Ida Qerim
  9 giorni fa

  Suksese ze i embel kenge prefekte