Mërgimtari kthehet pas 6 vjetëve në Kosovë, takon për herë të parë të dashurën

5 300 visualizzazioni 662K

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼

► smarturl.it/Subscribe
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos.Follow ATV on:
FB: smarturl.it/ATVfb​
IG: smarturl.it/ATVig​
WEB: atvlive.tv/​

Publisher: Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​

All Rights Reserved © & ℗ ATV & Onair Media

Commenti

 1. Neziri Jeton
  Neziri Jeton
  4 giorni fa

  Nuk eshte marre me kajt vllau jem takimi me nenen pas 6 vjete doket si parajse per ty ju pershendes qofsh i lumtur edhe me nuse duhesh meja dite vleren te dyjave

 2. Bahrije Bytyqi
  Bahrije Bytyqi
  6 giorni fa

  Zoti te rujt o djal se te koke shum njeri I mir

 3. Lela Queen
  Lela Queen
  7 giorni fa

  Ubaft djali jem qeshtu se veq nja hastet e kam o kokë djal Dijamant lum aj qe e don nanen

 4. Acer Chromebook11 CB3-11
  Acer Chromebook11 CB3-11
  9 giorni fa

  Respekt o zot sa djal i veqant zoti mos te humb asnajher kalofsh mire me familje

 5. lumi sadiku
  lumi sadiku
  10 giorni fa

  Vllahi bara me ty kome kajte I njejti rast e kome pase mase 8 vitesh kure jome kthye inshAllah qdo hap te prifte e mbara me familjen 🥰

 6. Zenun Rexhbeqaj
  Zenun Rexhbeqaj
  10 giorni fa

  Po po kja ësht dhurat e zotit zoti ju ndihmoft

 7. Hajdar Rrustemaj
  Hajdar Rrustemaj
  11 giorni fa

  Nena esht pasuria ska kufi qofshi jet te Bukur me familje dhe vajzen qe ki njoftu pershendetjet e mia

 8. Hajdar Rrustemaj
  Hajdar Rrustemaj
  11 giorni fa

  Utrashegofshi per gjithmon

 9. Vesel Mustafaj
  Vesel Mustafaj
  12 giorni fa

  Njeri me i fort se guri . Respekt per ket Djal, Nenen, Nusen, Motren edhe krejt Familjen. Kam pasur rastin e nejejt me ket djalosh, por Zoti e paska shperbly me te gjitha, me mend, me dokë me shendet edhe gjitha te mirat. Ne kur po shkojm ne vendlindje mbas 6 mujve po na merr malli per te gjitha, une isha ai i cili letrat e udhtimit ne Gjermani i ndreqa mbas 8 vitev. Keti djaloshi i uroj qdo te mirë nga zemra. Me emocionove dhe me ktheve 22 vite mbrapa .

 10. arjan bregaj
  arjan bregaj
  13 giorni fa

  Dhe une e kam taku nenen time mbas 6 vite te vetmin djale mu..! Para shum viteve o zot qfar emocioni..!

 11. Bejtulla Metushi
  Bejtulla Metushi
  13 giorni fa

  Ket dhimbje Edi vetëm aj q'ka eka perjetu vet po besoni se asht rast shum i vështirë

 12. Plisi Nrrota
  Plisi Nrrota
  16 giorni fa

  Kjo video mperloti syte! Fatkeqsisht mu me erdh dita me u largu per nmergim prap. itget.info/down/video/vZVqin-uxoafsZs

 13. arlinda lalinovci
  arlinda lalinovci
  17 giorni fa

  Allahu trujt Eh Sheqyr more Zot se ja paske dal I hallallit koke kann ishallah Zoti tbon Milioner.....

 14. Nadeem Athar
  Nadeem Athar
  17 giorni fa

  Although I'm not fluent in the Albanian language (though I actually know a few words) I'm assuming why this young man is emotional is because he missed his family. Am I correct?

 15. Shpresa Sejdija
  Shpresa Sejdija
  18 giorni fa

  Sa gjyna per kit djalin 😥

 16. Marjana Shkoza
  Marjana Shkoza
  20 giorni fa

  Bravo fole bukur dhe drejte emigrimi i njeh njerzit kur te kan.large te gjithe thojne ajde as kush sta cela deren

 17. Adla adla
  Adla adla
  21 giorno fa

  Oh zot ky kurbet sa i veshtiri

 18. Mirjeta Cnalla
  Mirjeta Cnalla
  22 giorni fa

  Flm per kte mesazh kaq te rendesishem.o njerez te mire. Selam Alejkum. Allahu ju ruajt

 19. Roza Balaj
  Roza Balaj
  22 giorni fa

  Te rujt zoti ty edh tegjith mergimtart 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏😭😭

 20. ELITA - Kosova ime me e bukura ne Bote
  ELITA - Kosova ime me e bukura ne Bote
  22 giorni fa

  O zoti i jeme me kujtove jeten Time para 31 vite Maß 9 vite kam pae familjen

 21. arsim topalli
  arsim topalli
  23 giorni fa

  Sa shumm emocione qe na dhe zoti te gezoft xhithmon

 22. Shpejtim Kryeziu
  Shpejtim Kryeziu
  23 giorni fa

  🤲🤲

 23. Kasiani Zazani
  Kasiani Zazani
  24 giorni fa

  Allahu the bekofte po kushe the ndimone more djale asnje

 24. ska q'te duhet erta
  ska q'te duhet erta
  24 giorni fa

  😍😍😍😍😍

 25. Valona Morina
  Valona Morina
  25 giorni fa

  😥😥😥😥

 26. FATMA KONOMI
  FATMA KONOMI
  25 giorni fa

  sa na ke prek hallahu ta befte mbare .ne qe jemi jasht te besojm

 27. Mimoza Taullah
  Mimoza Taullah
  26 giorni fa

  U na mllefe u mytem tu cajt shum djal i sincert ei dashun me familje ishallah cdo tmir jau jep allahu etrashigime

 28. Kosova Albania
  Kosova Albania
  28 giorni fa

  Po shkojm te ri e po kthehemi pleq

 29. Denis Gashi
  Denis Gashi
  28 giorni fa

  Oo vla mke shti me kajt pasha zotin allahu inshalllah te rruj jarabi oo zot qfar ndnjenja kom kuku😥😥😥

 30. P M
  P M
  28 giorni fa

  Ooo shoq tan si ti kena hjek bre Po banu pak ma i fort dreqi e marrt ma

 31. Gianni Gianni
  Gianni Gianni
  28 giorni fa

  Zot paska ala vajza tkuptushme te lumt moj bukuroshe qe Po paske ndejt fjal se smun me ju Veshu vajzave sodit lidhet me ti e shkon me qer mirpo bravo ishalla beheni nje katun

 32. U T
  U T
  Mese fa

  Subhanallah Allahu ju lehtsoft te gjithve qe jane ne gurbet Allahu ju rujt te gjithve amin

 33. il gladiatore
  il gladiatore
  Mese fa

  🇦🇱❤🙋‍♂️

 34. Mehmet Duygu
  Mehmet Duygu
  Mese fa

  Hey Shpetim mein Freund verstehe leider kein Albanisch.Aber das was ich verstehe ist das du sehr glücklich bist das du wieder in der Heimat bist. Mich freut das sehr das du bei deine Liebevolle Familie bist.Umarme deine Familie auch für mich vor allem deine Oma und deine tolle Mamma das sie so einen netten Jungen zu Welt gebracht hat😘😘😘😘

 35. hero hero
  hero hero
  Mese fa

  zoti te rujt ty e nanen tane te kuptoj amo mendo qe ka edhe .ma keq njeri duet me kan i pergaditun per tili far lloj sprove kshtu qe te dëshiroj suksese knaqu me familje

 36. Zikzak Zikzak
  Zikzak Zikzak
  Mese fa

  Gjyna sa shum paska hjek ishalla zoti ti jep gjitha te Mira dhe trashigohesh me Nuse 👏🏼👏🏼🍀 mos mendoni Se o mir e leht ne Gurbet 😞

 37. esma power
  esma power
  Mese fa

  🥲🥲

 38. Brixhilda Bujaj
  Brixhilda Bujaj
  Mese fa

  😔

 39. Ylli Nuredikaj
  Ylli Nuredikaj
  Mese fa

  Zoti te gezofte me gjithe familje.

 40. Hyseni Driton
  Hyseni Driton
  Mese fa

  Qysh bre takon perher te par Dashnoren o gazetaruc, forca e ban fuqin ja paskan gjet haha veq shqiptqrt kan ksi vakina

 41. Kel Basha
  Kel Basha
  Mese fa

  Sa djal i mrekullueshem qe dukesh sa sinqeritet percjell. Me behet qejfi qe e permend Zotin. Allahu ju ndihmofte dhe begatofte familjarisht 🤲🤲🥰❤ Sa kam qare ne kete video wow 😭😭😭😭

 42. Teuta deliu
  Teuta deliu
  Mese fa

  Respekt për këtë familje e të priftë e mbara ty o Gurbeqar!!! Shqiptarët plot vujtje e dhimbje.

 43. isa Ham
  isa Ham
  Mese fa

  URIME QIFTIT E U TRASHIGOFSHIN-FAMILJE E BUKURE-RESPEKT

 44. Rozana Imeraj
  Rozana Imeraj
  Mese fa

  Momenti me emocionues kur takoi nenen .u preka kur e pash takimin e tij nenen😥😥😥😥😥

 45. Fatlind CURRI
  Fatlind CURRI
  Mese fa

  Sa gjyna 😢😢

 46. LEO MESSI
  LEO MESSI
  Mese fa

  Unë kam 7 vjetë që djali më është larguar nga kjo botë 😭😭😭 .16 vjeç ishte atëherë . Ju keni fatin e madh që jeni në krahët e njëri - tjetrit .Zoti qoftë krah jush gjithë jetën 🙏

 47. Civo Civo
  Civo Civo
  Mese fa

  E kam perjetu vet kur jom kthy mas 7 vjetsh 🙏🏻 zot na i ruj familjen

 48. General Bau GmbH
  General Bau GmbH
  Mese fa

  Gazetar pa lidhje ai po qan per nanen kurse gazetari po thot e dashura! Nejse per marshallah çifti bukurosha jet tmbarë

 49. 𝕲𝖆𝖟𝖒𝖊𝖓𝖉
  𝕲𝖆𝖟𝖒𝖊𝖓𝖉
  Mese fa

  A e kish pas ba Gropë krejt e dashura tut pritë 😂

 50. Artan Artan
  Artan Artan
  Mese fa

  Burra si ti n dit sodit shum rrall me xhet zoti ju dhasht shendet e lumturi ne jet hallall ju qoft familje shembull

 51. Keshtejari Donika
  Keshtejari Donika
  Mese fa

  Zoti iu rujt o djal flori familjerisht 🙏🙏respekt per te gjith emigrantat

 52. Hasan Ukaj
  Hasan Ukaj
  Mese fa

  Djalopaqe fate dhe lumturi,e ate dashnoren mos e humb kurre,se qenka femër e vertete,hallall i qoft

 53. Aferdita Krasniqi
  Aferdita Krasniqi
  Mese fa

  Kurr ska me perparu ky shteti jon kosova gjynah per kete rini edhe un dy fehmij i kam gjermani 😥zoti i ruajt te gjith Amin

 54. besi xho
  besi xho
  Mese fa

  Veq nja paramendone kur kthehet anena ke djal

 55. besi xho
  besi xho
  Mese fa

  ev lumi nana qite ka

 56. wnnalis cioov
  wnnalis cioov
  Mese fa

  Sa njerez te mir, Ju prift e mbara gjithmon

 57. Granit Hamiti
  Granit Hamiti
  Mese fa

  Te uroj gjitha te mirat o shoku qa met te une se nuk kam qen qe 7 vite. Eshte gje normale qe dhe mua me ka marr shum malli per Familie po gurbeti qyshtu osht o shoku

 58. Altin Kurti
  Altin Kurti
  Mese fa

  zoti ta bofte mare te gjith shqiptaret e kosova kan lind me vuit ty te qofte hallall

 59. Brahim Shabani
  Brahim Shabani
  Mese fa

  Ku eshte ai Valon syle QENEFI he Zoti e marrofte ate Fare te flliqet qe hape gojen si Magare per Mergaten Tone. Zoti te Ruajte o djale Ty dhe Familjen tende.

  1. wnnalis cioov
   wnnalis cioov
   Mese fa

   wwwpadrecelestecom Lavdi Atit, Birit dhe Shpirtit të Shenjtë. Siç ishte në fillim, tani dhe përgjithmonë dhe përgjithmonë. Amen

 60. Ani Cani
  Ani Cani
  Mese fa

  Kush po' e pret Nena apo nusja 😂

  1. mikea hiooi
   mikea hiooi
   Mese fa

   Ah gurbet qa ishe kan 😥😥

 61. Ana Tahiri
  Ana Tahiri
  Mese fa

  T shkretit na qe qka skena duru per jete Ma t mire , sa Pa fat ishim kon qe kena lind ne ket shtet e u detyrum me e lan , ska sen ma t ran se jeta larg krejt atyne qe je rrit

 62. Mentor Berisha
  Mentor Berisha
  Mese fa

  E dashura gati shkretoj mezi po pres......... me kalu sa ma mire 🤣

 63. mmpj twod
  mmpj twod
  Mese fa

  Na myte o djal 😭😭😭😭😭

 64. Denis Maksutaj
  Denis Maksutaj
  Mese fa

  Qofshit gjithmone te lumtur e plot shendet!

 65. Y Y
  Y Y
  Mese fa

  E iku jeta rrugeve te gurbetit une kom mejt 12 vite pa shku ne kosov hiq

 66. Sahiti Faton
  Sahiti Faton
  Mese fa

  A mundet me fol 10 sekonda 😥🤣

 67. dolita windo
  dolita windo
  Mese fa

  Zoti te paska beku me ket re ishalla zoti ju fal femi shum e jav mbush shtepin 🤲

 68. Ledina Dodaj
  Ledina Dodaj
  Mese fa

  Ca te besh kshu e ka gurbeti nuk ta merr menja se kur kthehesh te familja

 69. labinot shaqiri
  labinot shaqiri
  Mese fa

  Zoti ju lasht bashk perher

 70. bilishu aliss
  bilishu aliss
  Mese fa

  Zoti te paska beku me ket re ishalla zoti ju fal femi shum e jav mbush shtepin 🤲

 71. Ismet Hoxha
  Ismet Hoxha
  Mese fa

  Shume emocjonuse. Vetem mergimtaret e besojne sa e veshtire asht edhe kur shihesh me familje per here te pare I kam pa familjen mas 6 vitesh ne angli e ma mrapa dashti Zoti I Bana learnt ne Amerike. Zoti te rujte o djal edhe ta dhashte te mbaren.

  1. dolita windo
   dolita windo
   Mese fa

   Un kam 14 vjet pa u taku me baben tim dhe me nnenen tim po eshte shum e veshtir te rrish larg families se e perjetoi vet

 72. Ermal Vejsiu
  Ermal Vejsiu
  Mese fa

  Më lejoni të prezantoj veten time: Unë jam shqiptare dhe disa ditë më parë verbalisht, unë u propozova nga një vajzë e mirë për ta ndihmuar atë të përhapte këtë mësim lutjeje. Padyshim që e provova së pari dhe pastaj, duke parë që funksionoi, provova dorën time për ta bërë atë. Unë nuk kuptoj asgjë për uebfaqen, por duke pasur parasysh moshën time bëj të paktën diçka të dobishme për ata që nuk e njohin dashurinë e Zotit! Të gjithë së bashku fëmijët e bashkuar, përfshirë këtu le të kthehemi te Ati i Përjetshëm !!! Të dashur vëllezër, në vend që të mendoni kot, duke përfshirë projekte të tjera të pavlera, ne zgjedhim gjithçka dhe për këtë arsye unë përfitoj nga rasti t'ju ofroj një bashkëpunim të ndërsjellë dhe kolektiv të kryer përmes lutjes. Më lejoni të shpjegoj menjëherë: në Facebook së bashku me disa nga ju, ne kemi formuar një grup lutjesh që kemi pagëzuar "Trinity Network", i cili përbëhet nga një bashkim i vëllazërisë universale bazuar në dashurinë e Zotit At. Çdo mbrëmje pas darke ose në çdo rast, para se të shkojmë të flemë, secili prej nesh kryen lutjet nga shtëpia e vet së bashku me pjesëmarrësit e tjerë, të shpërndarë në vende të ndryshme nëpër botë. Lutja bëhet duke u gjunjëzuar dhe me duar të bashkuara, duke filluar me një zë të moderuar me Atin tonë; Ave Maria; Lavdi Atit; (E rëndësishme ... le të mos i ndajmë duart tona, pasi që i Përjetshmi komunikon me shpirtin dhe ne humbasim kontaktin). Ndërsa fillojmë të lutemi, mund të shqetësohemi nga forca të jashtme, të tilla si mendime, gjëra të padobishme, digresione dhe më shumë. Përmes disa përsëritjeve të lutjeve, e tërë largohet, pasi edhe nëse do të donim të mendonim diçka, do të jetë e pamundur ta bëjmë këtë. Pastaj do të fillojmë me një përshëndetje drejtuar Zotit dhe me shprehjen "Përshëndetje At i Përjetshëm"; më poshtë, ka një llogari të problemeve ose problemeve që na shqetësojnë, me një kërkesë për ndihmë nga i Përjetshmi. Grupi ynë i lutjeve tërheq nga kisha tre lutjet kryesore, Ati ynë; Ave Maria; Lavdi Atit; (më e lehta dhe më e njohur për njerëzit) dhe i rrit ato me një bisedë të njohur me Zotin, në të cilën mund të flasësh për gjithçka me të Plotfuqishmin, duke filluar nga parëndësitë e përditshme deri te problemet serioze, me një fjalë një dialog i vërtetë në 360 gradë. Midis një anekdote dhe një tjetre dhe në fund të bisedës, është e nevojshme të përsërisim Atin tonë një herë; Ave Maria; Lavdi Atit. Për këtë arsye, duke u lutur së bashku, prania e Zotit është e njëkohshme në të gjitha zemrat dhe kjo lehtëson ndërhyrjen e Tij. Duke ndjerë dobinë, u vendos që të përsëritej lutja në mëngjes dhe / ose pasdite. Padyshim, nëse angazhimet e jetës së përditshme nuk ju lejojnë të luteni në mëngjes ose pasdite, mos u shqetësoni: mund ta zhvendosni atë në një kohë tjetër të ditës, i Përjetshmi e kupton dhe e di pse e bëni. Sidoqoftë, është thelbësore që namazi i mbrëmjes të bëhet pa vonesë. Unë ju garantoj përfitimin absolut të mësimdhënies së përdorur deri më tani dhe ju siguroj që dialogu me Supremin e çliron shpirtin nga papastërtitë dhe sjell paqe dhe mirëqenie. Bashkangjit përshëndetjet e mia më të sinqerta, në emrin tim dhe në emrin e vëllezërve të tjerë të grupit të lutjes, duke shpresuar të jenë gjithnjë e më të shumtë. Një përqafim Ermal Vejsiu! Këtë mësim lutjeje e kam marrë në një rrjet social nga një vajzë, e cila më këshilloi ta lexoja me kujdes, të mos e fshija, t'ia ofroja familjes dhe t'ua jepja miqve, sepse do të vlerësohet më mirë se çdo ushqim i mirë, pasi që është e dobishme për të përmirësuar shpirtin! ai e dërgoi atë për ta bërë të njohur Zotin Ju bashkëngjis lutjet tuaja! Shenja e kryqit, në emër të Atit, Birit dhe Shpirtit të Shenjtë. Ati ynë që je në parajsë, shenjtëruar qoftë emri yt, Eja mbretëria jote, Vullneti yt u bë, ashtu si në qiell, në tokë. Na jep sot bukën tonë të përditshme, na i fal borxhet ashtu siç i falim edhe borxhlinjtë tanë. Na ndihmo të mos biem në tundim, por na çliro nga e keqja. Amen Përshëndetje Maria plot hir, Zoti është me ty. Ju jeni të bekuar midis grave dhe i bekuar është fryti i barkut tuaj Jezus. Maria e Shenjtë, Nëna e Jezusit, lutuni për ne mëkatarët, tani dhe në orën e vdekjes sonë. Amen wwwpadrecelestecom Lavdi Atit, Birit dhe Shpirtit të Shenjtë. Siç ishte në fillim, tani dhe përgjithmonë dhe përgjithmonë. Amen

 73. Visit Albania
  Visit Albania
  Mese fa

  Ah gurbet qa ishe kan 😥😥

 74. Visit Albania
  Visit Albania
  Mese fa

  Ah gurbet qa ishe kan 😥😥

 75. seiom jvony
  seiom jvony
  Mese fa

  Zoti te paska beku me ket re ishalla zoti ju fal femi shum e jav mbush shtepin 🤲

 76. diana sejdiu
  diana sejdiu
  Mese fa

  Urime martesa dhe e paq nanen gjithemone qofsh i lumtur me te dyja.

 77. Kosova 2021
  Kosova 2021
  Mese fa

  O sa i mire qe je!!!!

 78. E Kas
  E Kas
  Mese fa

  Respekt per ty more djal qe respekton nanaen

 79. bossi kik
  bossi kik
  Mese fa

  Shko mor kar Po gjithe kemi vujt se kurbeti sasht fushe me lule.gjithe neper kampe kemi nejt edhe nar ura kemi fjet

  1. seiom jvony
   seiom jvony
   Mese fa

   Tjeter Aaaa kjo jet edhe sa do kalojm shume mir qe ke vuj po ke ba edhe kjo qe thoj hajde se te ndimoj Kur te shkoshk te fikn tel Edhe te besoj ty barvo zoti ju ruj

 80. Danki Dre
  Danki Dre
  Mese fa

  O vlla e di bollmir shpres per ni jet ma mir te hup rruga e di mir te kuptoji apet ma mir se ne ven tani ti qel zoti rrugt edhe ne kosov

 81. ZEKI Kadri
  ZEKI Kadri
  Mese fa

  Shum merzi eshte ekam perjetue dhe une tre vite skam mundur me shkue me pa familjen edi si eshte ndjenja shum e veshtir

 82. U krye Bac
  U krye Bac
  Mese fa

  Per bes edhe na u emocjum kalofsh sa Ma mir me familje tane

 83. Dijedon Geshi
  Dijedon Geshi
  Mese fa

  Eh more njerz n qfar gjendja na ka ardh vatani sa dhe gjaki o derdh per kit ven e me luft serbt sun i kan qit shqiptart prej kosoves e tash n liri qeverisja katarofale e kan bo q me dal prej kosves me lan gjysmen e zemres ktu t kollume me lot q me i ndreq kushtet😔Allahu na ndihmoft ☝️🤲

 84. Nick Hajdari
  Nick Hajdari
  Mese fa

  Those ladies look like they live in Iran

 85. francesko gaming
  francesko gaming
  Mese fa

  Un kam 14 vjet pa u taku me baben tim dhe me nnenen tim po eshte shum e veshtir te rrish larg families se e perjetoi vet

 86. Lulash Luka
  Lulash Luka
  Mese fa

  Ty te ruajt zoti more djal

 87. Fisnike Fisnike
  Fisnike Fisnike
  Mese fa

  Ju jeni një djalë i përsosur dhe unë shpresoj fuqishëm se nusja juaj e ardhshme është e denjë për ju. Vendimi juaj i përsosur për t'u martuar me një zonjë shqiptare. BRAVO!

 88. Movie Vegas
  Movie Vegas
  Mese fa

  A tkallxoj kurte shkojsh tjerau here nkosov se mosju dhash pare ilakeve skame pas qef kush as syt meti pa . Po ski faj se seki ket pervoj hala. Kah ki ilake memujt ta marrin edhe dheun nar kam . Qasi milet jena veq per interes . Per at pun po vuajm . Zdon kush menaj pa syt as Europa as kerkush hiq

 89. Fisnike Fisnike
  Fisnike Fisnike
  Mese fa

  Po tamam! Mirë tha Ti, o mërgimtar! Të gjithë mendojnë se është kaq e lehtë për ne këtu në perëndim! Thuhet gjithmonë se nëna e do fëmijën e saj më shumë sesa fëmija e do atë, por kjo nuk është aspak e vërtetë. Ne fëmijët i duam prindërit tanë edhe më shumë! Unë vetëm mund t'i them nënës së tij: Zonjë, ju keni një djalë të përsosur.!!

 90. Xhelal Ajeti
  Xhelal Ajeti
  Mese fa

  eka myt te ngratin baushtella ska faj se si veni jot ska

 91. Bukurije Sallauka
  Bukurije Sallauka
  Mese fa

  O zot.sa prekse lumja nana per ket djal . Edhe un jam me fat qe kam ni djal te art.flm pi zotit

 92. Bp Scorpion
  Bp Scorpion
  Mese fa

  Oooo maje vetin o shoq mos u qyrrav🤦🏻‍♂️

 93. T M
  T M
  Mese fa

  Zoti ta prift te mbaren krejt jeten🙏😭 se me bane me lot..tash e mbrapa vetem te mira te percjellshin gjithmon ne jet🙏🙏

 94. A.M
  A.M
  Mese fa

  6 vjet pa ardh?vec ne angli pa letra mund tkesh qen se ska mundsi...edhe nuse me facebook?prit prit sa te filloni bashkjetesen se keni me u dasht shum😂😂 zot cfar njerzish

 95. Shala Shkodran
  Shala Shkodran
  Mese fa

  Zot na myti gurbeti o Politiken akini familje punoni more per vend jo per Interes vetes

 96. Anila Salaj
  Anila Salaj
  Mese fa

  Nena ime dije e takoj mbas 7 vitesh djalin e vetem jemi 6 motra te dhemb zemra o nenat e shkreta😥😍

 97. Linda Linda
  Linda Linda
  Mese fa

  E juve Allahi ju ndimoft dajm me gzime kofshit Amin

 98. Linda Linda
  Linda Linda
  Mese fa

  Allahi te ndimoft une vet e di Shka osht gyrbeti qe 26vite jom en gyrbet te zi jom kon e martume e jom da prej burrit jom jet nuse e re me dy jetima as nuke kam dit quhen qermane as skom dit sen po jom bo e fort e Allahi emka dimu shum elhamdulilah djali e punon shkollen e kryme qika ashtu vet duhet mu munu se kerkush nuk dimon

 99. Mondi Sinani
  Mondi Sinani
  Mese fa

  Pas veshterisis vjen letsimi ka thanë i derguari I Allahut xheleshenahu

 100. Mondi Sinani
  Mondi Sinani
  Mese fa

  Elhamdurila Allahut qe jeni bashkuar me te shendosht e te mira Allahu ju bekotë familjarishtë